PROGRAMY ZWIEDZANIA

Zobacz jakie programy zwiedzania możemy zaproponować.
Każdy program może być indywidualnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań grupy.
THE BEST
OF BERLIN
(3-6 godzin)

 

Berlin to metropolia bogata w niepowtarzalne zabytki, piękne place i bulwary, liczne atrakcje kulturalne oraz światowej sławy muzea.

 

Podczas krótkiej wycieczki nie zobaczy się wprawdzie całego miasta, ale zwiedzanie z przewodnikiem umożliwi poznanie Berlina "w pigułce" oraz odwiedzenie tych miejsc, które są najważniejsze i najpiękniejsze.

 

Dodatkowe informacje >>>

BERLIN
ROWEREM
(min. 3 godziny)

 

Zwiedzanie Berlina na rowerach to wygodny i oryginalny sposób poznania stolicy Niemiec dla małych  grup (max. 15 osób).

 

Miasto dysponuje dziesiątkami kilometrów ścieżek rowerowych prowadzących przez centrum oraz urocze dzielnice i parki.

 

Dodatkowe informacje >>>

BERLIN
à la carte
(min. 3 godziny)

 

Dla wymagających. Dla odkrywców. Dla poszukiwaczy ciekawych i wyjątkowych miejsc. Berlin jak żadne inne miasto w Europie tętni życiem i wciąż zaskakuje. To doskonała okazja by każdego dnia odkrywać je na nowo!

 

Indywidualne programy VIP "szyte na miarę" oraz usługi na najwyższym poziomie dla klientów ceniących komfort i niepowtarzalne przeżycia. 

 

ŚLADAMI MURU
BERLIŃSKIEGO
(3-4 godziny)

 

Mur Berliński podzielił w 1961 roku miasto na 28 lat i pozostawił po sobie widoczne do dzisiaj różnice oraz ślady.

Losy podzielonego miasta, historia muru berlińskiego, dyktatury i zimnej wojny, czyli burzliwe losy Berlina w XX wieku, to główne tematy tego bogatego programu.

 

Polecamy jako interesujące uzupełnienie standardowego programu zwiedzania miasta.

 

Dodatkowe informacje >>>

BERLIN
SEGWAY'em
(1-2 godziny)

 

SEGWAY’em przez Berlin to niezapomniane przeżycie i oryginalny sposób zwiedzania Berlina połączony z aktywnością ruchową.

 

Na przygodę z SEGWAY'em zapraszamy odważnych i szukających przygody oraz miłośników oryginalnych form poznawania miasta.

 

Dodatkowe informacje >>>

BERLIN
TRABANTEM
(1-2 godziny)

 

Przygoda z "cudem niemieckiej motoryzacji" to samodzielna przejażdżka ulicami Berlina popularną "mydelniczką" połączona np. z wizytą w muzeum trabanta.

 

Grupie towarzyszy oczywiście przewodnik przekazujący przez krótkofalówki informacje o mieście.

 

Dodatkowe informacje >>>

PARKI I PAŁACE POCZDAMU
(min. 4 godziny)

 

Poczdam to kultura i historia w zapierającym dech w piersiach wymiarze.

 

Miasto warto poznać przede wszystkim od strony historycznej spuścizny jako dawne miasto rezydencjalne Prus z licznymi i unikatowymi pałacami i parkami oraz miejsce konferencji, która zapoczątkowała zimną wojnę.

 

Dodatkowe informacje >>>

SPACER PO POCZDAMIE
(min. 4 godziny)

 

Przed 300 laty Poczdam przeobraził się w jedno z najokazalszych miast-rezydencji Europy. Pruscy królowie urzeczywistnili w Poczdamie i jego okolicach swoje barokowe marzenie. 

 

Zapraszamy na spacer przez poczdamski krajobraz kulturowy, który od 1990 jest na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

 

Dodatkowe informacje >>>

© Silvia Crisman/ Fotolia

Denkmal für die ermordeten Juden Europas | Memorial to the Murdered Jews of Europe (1) © visitBerlin, Foto: Philip Koschel

© 2017 berlin-przewodnicy.com by TRAVELICK - Berlin Incoming Service  I  All rights resrved  I  Impressum

Berlin Poczdam Brandenburgia - przewodnicy Berlin - polski przewodnik w Berlinie - guide – przewodnik przewodnicy – oprowadzanie i zwiedzanie Berlina - usługi przewodników miejskich - zwiedzanie miasta pieszo - przejażdżki po mieście autokarem, segway’em lub rowerem wraz z polskojęzycznym przewodnikiem – spacery i trasy turystyczne – gry miejskie – rejsy statkiem po Sprewie – muzea i atrakcje turystyczne - wieża telewizyjna Alexanderplatz - Reichstag - hotele noclegi w Berlinie - grupy, wycieczki, klasy szkolne - wyjazdy pobyty grupowe - meeting incentive event - incoming Berlin - firmowe wyjazdy motywacyjne integracyjne Berlin - rezerwacje - bilety wstępu