ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Odkryj z nami najciekawsze miejsca, zabytki Berlina i Poczdamu.
Poznaj najbardziej interesujące atrakcje turystyczne miasta.
ZWIEDZANIE BERLINA STATKIEM
od €13,00 na osobę*

 

Berlin posiada prawie 180 km tras wodnych i ma ponad 1800 mostów! Dawne barki towarowe zastąpione zostały dzisiaj przez liczne statki pasażerskie pływające przez samo centrum miasta.

Odkryj Berlin i jego zabytki z innej, nieznanej perspektywy z polskojęzycznym audio przewodnikiem!

BIESIADA PIWNA
z muzyką na żywo
od €22,50 na osobę*

 

Będąc w Berlinie koniecznie należy spróbować oryginalnego niemieckiego piwa i tradycyjnego jadła, np. golonki z kapustą. 

Proponowana restauracja to oryginalny koncept łączący w sobie autentyczny wystrój, smaczne piwo, wyśmienitą kuchnię, doskonałą zabawę oraz fachową obsługę w tradycyjnych strojach.

PANORAMA MIASTA z wieży telewizyjnej
od €13,00 na osobę*

 

Wieża telewizyjna Fernsehturm to od 35 lat najczęściej odwiedzany przez turystów obiekt w Berlinie, gdyż każdy chce wjechać windą w ciągu 40 sekund na wysokość 203 metrów i ujrzeć zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. 

 

Dla chętnych - lunch w chmurach lub kolacja wśród gwiazd!

 

Nie stój w kolejce! Dokonaj u nas rezerwacji wejścia VIP.

Informacje dodatkowe:

 

Podana cena obowiązuje dla 1 osoby dorosłej wyłącznie przy rezerwacji grupowej min. 20 osób | Rezerwacje wymagane z wyprzedzeniem | Cena nie zawiera kosztu usługi przewodnickiej | Oferta wyłącznie na zapytanie | Obowiązują Ogólne Warunki Handlowe TRAVELICK - Berlin Incoming Service

REICHSTAG
kopuła i taras widokowy
(opłata serwisowa)

 

Wizyta w przeszklonej kopule Reichstagu -budynku niemieckiego parlamentu - i zwiedzanie objektu oraz panoramy miasta z audioguidem, należy do największych atrakcji Berlina.

 

Dostęp do budynku jest jednak ograniczony i wymaga wcześniejszego procesu zgłoszenia grupy.

THE ONE
GRAND SHOW
Friedrichstadt-Palast
od €40,74 na osobę*

 

Friedrichstadt-Palast to najnowocześniejszy teatr muzyczny, największa scena teatralna, największa widownia z 1.891 miejscami, największa ilość widzów (700.000) w roku, najwyższy poziom artystyczny, najnowsze efekty techniczne, stroje największych projektantów, największa kompania baletowa i najpiękniejsze ciała, najdłuższe nogi świata w 32-osobowym rzędzie tancerek…

SPOTKANIE Z GWIAZDAMI
w Madame Tussauds
od €16,50 na osobę*

 

W muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Berlinie zobaczycie wierne woskowe kopie postaci związanych z historią, polityką i kulturą.

 

Wizyta tutaj to niespotykana przygoda i podróż do świata gwiazd i sławnych osobistości.

 

Nie stój w kolejce! Dokonaj u nas rezerwacji wejścia VIP.

SEA LIFE
& AquaDom
od €11,50 na osobę*

 

SEA LIFE to jedyna na świecie podwodna ekspozycja złożona z szeregu zbiorników i tuneli podwodnych oraz akwariów z ponad 2500 gatunkami podwodnej fauny. Największą atrakcją jest przejazd przeszkloną windą przez środek największego wolnostojącego akwarium o pojemności prawie miliona litrów wody! 

 

Nie stój w kolejce! Dokonaj u nas rezerwacji wejścia VIP.

DDR MUSEUM
od €6,50 na osobę*

 

Muzeum NRD leży w samym centrum dawnego Berlina Wschodniego i w interaktywny sposób pokazuje szarą, betonową codzienność socjalistycznego państwa. Plastikowy trabant, NRD-owskie mieszkanie, ale też armatura podsłuchowa i cele więzienne za czasów STASI znajdują się tu na wyciagnięcie ręki.

THE STORY
OF BERLIN
od €9,00 na osobę*

 

Jedna historia jednego miasta w jednym muzeum – to motto tego niezwykle interaktywnego muzeum. Historia Berlina działająca na zmysły dotyku, wzroku, słuchu i powonienia od początków miasta do dnia dzisiejszego. 

Niespodzianką na koniec jest wędrówka przez oryginalny bunkier przeciwatomowy z okresu zimnej wojny ukryty przez wiele lat tuż pod Kudamm’em.

LAS VEGAS
W BERLINIE
Stars In Concert
od €31,00 na osobę*

 

Czy można być jednocześnie na koncercie Madonny, Tiny Turner, Luisa Armstronga oraz Elvisa Presleya? TAK!!!

 

Już od ponad 15 lat każdego wieczoru koncert na żywo 6 największych gwiazd scen muzycznych. Najlepsze sobowtóry z całego świata, absolutne podobieństwo do oryginału, najlepsze głosy, największe przeboje i najlepsza zabawa!

© 2017 berlin-przewodnicy.com by TRAVELICK - Berlin Incoming Service  I  All rights resrved  I  Impressum

Berlin Poczdam Brandenburgia - przewodnicy Berlin - polski przewodnik w Berlinie - guide – przewodnik przewodnicy – oprowadzanie i zwiedzanie Berlina - usługi przewodników miejskich - zwiedzanie miasta pieszo - przejażdżki po mieście autokarem, segway’em lub rowerem wraz z polskojęzycznym przewodnikiem – spacery i trasy turystyczne – gry miejskie – rejsy statkiem po Sprewie – muzea i atrakcje turystyczne - wieża telewizyjna Alexanderplatz - Reichstag - hotele noclegi w Berlinie - grupy, wycieczki, klasy szkolne - wyjazdy pobyty grupowe - meeting incentive event - incoming Berlin - firmowe wyjazdy motywacyjne integracyjne Berlin - rezerwacje - bilety wstępu