BERLIN TRABANTEM

Propozycja standardowych tras zwiedzania
Poznaj nasze inne programy >>>

TRABI SAFARI to najbardziej oryginalny sposobów aktywnego zwiedzania Berlina. Trudno szukać tej atrakcji gdzie indziej – przygoda z cudem wschodnioniemieckiej motoryzacji możliwa jest tylko w Berlinie.

W „Trabi Safari” wziąć udział może każdy posiadacz prawa jazdy po oswojeniu się z obsługą tego szczególnego samochodu. W każdym z trabantów znajduje się miejsce dla max. 4 osób. Na czele każdej grupy jedzie trabant „follow me” z pilotem, który prowadzi przez miasto pozostałe auta oraz przewodnikiem, który za pomocą krótkofalówek przekazuje pozostałym uczestnikom safari informacje na temat mijanych atrakcji. Na trasie przewidzianych jest kilka krótkich postojów na zrobienie zdjęć lub zmianę kierowcy – tak, by każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił za kierownicą tego legendarnego pojazdu.

 

Uczestnicy mają do wyboru kilka tras:

 

  • klasyczną trasę po zachodnim Berlinie,

  • lub „ost”alogiczną po wschodniej części miasta.

 

Każda trasa pozwala uczestnikom safari poznać Berlin, jego historię i uroki z okna „pędzącego” z prędkością 30 km/h trabanta. Po powrocie do bazy każdy z uczestników otrzymuje „Trabi-Führerschein”, czyli dokument potwierdzający zdobyte umiejętności i odbytą przejażdżkę.

 

Cena wynajęcia trabanta: ok. 30,00 EUR/ 1 godzina/ 1 osoba (przy 3-4 osobach w pojeździe)
W cenie wynajmu: opieka pilota w pojeździe „prowadzącym” |  ubezpieczenie OC i AUTOCASCO (150 EUR udziału własnego),

© 2017 berlin-przewodnicy.com by TRAVELICK - Berlin Incoming Service  I  All rights resrved  I  Impressum

Berlin Poczdam Brandenburgia - przewodnicy Berlin - polski przewodnik w Berlinie - guide – przewodnik przewodnicy – oprowadzanie i zwiedzanie Berlina - usługi przewodników miejskich - zwiedzanie miasta pieszo - przejażdżki po mieście autokarem, segway’em lub rowerem wraz z polskojęzycznym przewodnikiem – spacery i trasy turystyczne – gry miejskie – rejsy statkiem po Sprewie – muzea i atrakcje turystyczne - wieża telewizyjna Alexanderplatz - Reichstag - hotele noclegi w Berlinie - grupy, wycieczki, klasy szkolne - wyjazdy pobyty grupowe - meeting incentive event - incoming Berlin - firmowe wyjazdy motywacyjne integracyjne Berlin - rezerwacje - bilety wstępu